Pirms lasiet mūsu latviešu valodas lapas, NOSLĒPIET ŠEIT, lai atraisītu svarīgu informāciju par tām.

Mūsu angļu un vācu valodas tīmekļa vietnes rakstām un pārbaudām mēs paši, tās ir precīzas un šobrīd ietver daudz vairāk satura. Visas pārējās valodas ir mūsu lieliskās lietotāju kopienas un mākslīgā intelekta kombinācija. Atkal jāatgādina, ka lielākā daļa teikumu jau ir ļoti labi valodnieciski.

Ja lasāt šīs lapas kā dzimtās valodas lietotājs, mēs joprojām aicinām jūs palīdzēt mums kļūt vēl labākiem.

Šim nolūkam esam izstrādājuši vienkāršu sistēmu. Ja kaut kas jums šķiet dīvains vai lingvistiski neveiksmīgs, lūdzu, noklikšķiniet uz pogas attiecīgā teikuma beigās un dariet mums zināmu, lai mijiedarbība īpaši netraucētu jūsu lasīšanas plūsmu. Ja nospiežat pogu, lai saglabātu teikumu, mēs tiksim informēti un pārskatīsim ieteikumus.

Sistēmai šeit ir trīs noklusējuma iestatījumi:

[p]

Bet, lūdzu, neuztraucieties sākt citu lapu tulkošanu, mūsu process, kā to darīt, ir definēts un izstrādāts. Ja jūs interesē sīkāka informācija, rakstiet mums. Mūsu satura piedāvājums visās valodās pieaugs lēnām, bet pakāpeniski.

2022. gadā jauno filmu "Fujifilm 200 color negative" acīmredzot ražos Kodak

 

2022. gada sākumā Fujifilm pārtrauca pārdot ASV tirgū savu iepriekšējo ISO 200 krāsu negatīvo filmu "Fujicolor C200". Fujifilm iepriekš bija aprakstījusi šīs filmas foto un apstrādes īpašības kā "praktiski identiskas pašreizējās SUPERIA 200", kuras ražošana jau sen ir pārtraukta. Šis paziņojums ir atrodams šīs filmas datu lapā (AF3-0249E).

Kā aizstājēju Fujifilm tagad piedāvā filmu ar nosaukumu "Fujifilm 200 color negative" (attēlā) un ir laipni publicējusi datu lapu (CLN-2111CA) par jauno filmu, kas ne vienmēr ir pašsaprotama patēriņa klases produktiem.

Tai, šķiet, arī mums liek domāt, ka nav nekādas noslēpumainības, kas, iespējams, ir bijis Fujifilm biznesa lēmums, taču daudziem fotogrāfiem tas būs pārsteigums.

Fuji jaunā specifikāciju lapa ir pietiekami īpaša, lai par to uzrakstītu šo īso tekstu.

 

Tas ievērojami atšķiras no grafikiem, ko Fujifilm ir izveidojusi un izmantojusi raksturlīknēm, spektrālās atbildes līknēm un spektrālā krāsvielu blīvuma līknēm pēdējo desmitgažu laikā. Gadiem ilgi skatoties daudzas datu lapas, mēs uzreiz pamanījām, ka jaunās diagrammas atbilst Kodak diagrammām asu izskata un tipogrāfijas ziņā.

Visas trīs iepriekšminētās līkņu diagrammas izrādījās identiskas tām, kas publicētas Kodak Alaris filmas "Kodak Gold 200"(e-7022) datu lapas 2007. un 2016. gada versijā. Šīs datu lapas numura atjaunināšana 2016. gadā bija saistīta tikai ar Kodak Gold 100 filmas tipa svītrošanu, jo tā vairs netiek izmantota, un ar zīmola nomaiņu no Kodak uz Kodak Alaris.

Pierādījums, ka jaunākā Fujifilm filma ir Kodak filma

Salīdzinājumam šeit parādīsim tikai Kodak Alaris un Fujifilm izdotās raksturlīknes: Kodak Gold 200, Fujifilm 200 krāsu negatīvs, sajaucot abas ar 50 % necaurspīdīgumu. Arī pārējās minētās grafikas ir identiskas.

Mēs vēlāk uzzinājām, ka dpreview.com bija uzdevis Fujifilm jautājumu par šo jautājumu kādā rakstā, un Fujifilm atbilde bija nedaudz neskaidra, bet pietiekami skaidra:

"Fujifilm works with a pool of valued partners around the world as part of the production process to ensure we can continue to deliver high-quality imaging products to delight customers." (Fujifilm ražošanas procesā sadarbojas ar virkni vērtīgu partneru visā pasaulē, lai nodrošinātu, ka mēs varam turpināt piegādāt augstas kvalitātes attēlveidošanas produktus, kas priecē mūsu klientus.) 

Citās tīmekļa vietnēs dažādos pasaules reģionos, piemēram, šajā Fujifilm Vācija, joprojām ir norādīts "Fujicolor C200" kā produkts.

Pretendents no Fujifilm USA to nedara. Tāpēc joprojām nav skaidrs, vai šis ir izmēģinājums, starplaiks vai pašreizējo Fujifilm krāsu negatīvo emulsiju, kuru pēdējā laikā tik un tā nav bijis daudz, beigu sākums.